EMK Garden

Projekty ogrodów przydomowych Żukowo, Kaszuby, Trójmiasto i okolice

Kiepski wygląd Twojego ogrodu spędza Ci sen z powiek? Masz kawałek terenu wokół domu i chcesz, by zamienił się w cudowną przestrzeń do wypoczynku? Doskonale trafiłeś, bo tworzymy projekty ogrodów przydomowych w bardzo różnych stylach.

Możemy dla Ciebie zaprojektować ogród w stylu nowoczesnym lub japońskim. Możemy stworzyć ogród w stylu miejskim lub wiejskim. A jeśli wolisz klasykę, to Twoją zieloną przestrzeń wokół domu może zapełnić ogród w stylu angielskim czy francuskim. Mamy na koncie wiele różnych realizacji, a tworząc projekty ogrodów przydomowych zawsze zaczynamy od rozmowy ze zleceniodawcą i rozpoznania jego potrzeb i oczekiwań.

Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie, dlatego przygotowując projekty uwzględniamy wszystkie najważniejsze czynniki. Obok potrzeb, oczekiwań i gustów właścicieli, bierzemy również pod uwagę warunki na działce, ukształtowanie terenu, jego nasłonecznienie i kształt działki. Inaczej wyglądają projekty ogrodów przydomowych wokół domów jednorodzinnych stojących na dużych działkach, a inaczej te przy domkach w zabudowie szeregowej. Zawsze jednak udaje nam się wyczarować przestrzeń spełniającą oczekiwania zleceniodawcy.

Projektujemy ogrody małe i duże, proste i skomplikowane, dla rodzin i singli. Oprócz projektu możemy również wspomóc jego realizację, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o to, kto wykona konieczne prace. Dzięki nam Twoje marzenie o pięknym ogrodzie stanie się faktem. Nie zwlekaj więc, lecz skontaktuj się z nami już teraz!