EMK Garden

Aranżacja ogrodów Żukowo, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Jeśli marzysz o tym, by przestrzeń wokół Twojego domu przestała przypominać chaos, a zaczęła wyglądać jak prawdziwy ogród, to jesteś we właściwym miejscu. Przygotowujemy aranżacje ogrodów różnego typu, uwzględniając Twoje potrzeby i upodobania. Wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania, a następnie przygotowujemy projekty ogrodów, które idealnie się w nie wpisują.

Aranżacja ogrodów to sztuka łączenia oczekiwań funkcjonalnych i estetycznych właściciela z warunkami na działce. Zawsze bierzemy również pod uwagę oczekiwania co do nakładu pracy, jaki trzeba włożyć w późniejsze utrzymanie ogrodu. Inaczej zatem będziemy tworzyć ogrody małe, a inaczej duże, inaczej te dla rodziny z dziećmi, a inaczej dla pary emerytów. Każdy z nich będzie inny, bo każdy z inwestorów co innego będzie rozumiał poprzez dobrze zaprojektowane ogrody. Aranżacje naszego autorstwa, niezależnie od tego, gdzie i komu będą służyć, z pewnością zostaną uznane za udane.

Wykonujemy aranżacje ogrodów w bardzo wielu różnych stylach. Projektujemy ogrody angielskie czy barokowe, ale coraz częściej również ogrody swobodne czy japońskie. Nie wymagają one takiej pielęgnacji jak ogrody klasyczne, a jednocześnie pozwalają stworzyć wokół domu przestrzeń przyjazną wypoczynkowi i wyciszeniu, co jest bardzo potrzebne we współczesnym, bardzo zabieganym świecie.

Zapraszamy do kontaktu z nami, a my zaprojektujemy przyjazną przestrzeń wokół Twojego domu. Projektowaliśmy już przeróżne ogrody, a aranżacje zawsze dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań właściciela. Jeśli chcesz mieć ogród, w którym będziesz się dobrze czuć, to skontaktuj się z nami już dziś.