EMK Garden

Zakładanie ogrodów Żukowo, Gdynia, Gdańsk, całe Trójmiasto i okolice

Masz już dom, ale przestrzeń wokół niego nadal przypomina budowę? Mieszkasz już jakiś czas, ale dotąd nie miałeś możliwości założyć prawdziwego ogrodu wokół Twojego domu? Możemy Ci pomóc, bo zakładanie ogrodu to wcale nie taka prosta sprawa.

Czy wiesz, że jeśli chcesz mieć piękny ogród, to musisz wiedzieć nie tylko co gdzie posadzić, ale dokonać tego we właściwy sposób? Jedne rośliny wymagają ziemi kwiatowej, inne wolą podłoże kwaśne, a jeszcze inne lepiej rosną w glebie zasadowej. To wymaga sporej wiedzy i doświadczenia, dlatego, jeśli jej nie posiadasz, warto zlecić zakładanie ogrodu fachowcom, czyli nam.

Przy zakładaniu ogrodów wykonujemy prace ziemne, związane z przygotowaniem gruntu do nasadzeń. Jeśli to konieczne, nawozimy urodzajną ziemię, bo piaszczyste czy gliniaste podłoże nie zadowala większości roślin ogrodowych. Wytyczamy rabaty i ścieżki oraz wykonujemy systemy nawadniania. Następnie sadzimy wybrane rośliny oraz siejemy trawę. Dzięki takiemu kompleksowemu podejściu, zakładanie ogrodu z naszym udziałem da Ci pewność, że wszystkie rośliny rosną we właściwych warunkach i mają wszystko, co jest potrzebne, by rosły dorodne i pięknie dekorowały przestrzeń wokół Twojego domu.

Chcesz oszczędzić czas i mieć piękny ogród? Zleć nam zakładanie ogrodu, a już niebawem z radością będziesz obserwować pierwsze nowe listki i kwiatki, które przyozdobią Twój ogród. Czekamy na kontakt z Twojej strony – zadzwoń do nas już dziś!