EMK Garden

Projektowanie ogrodów Żukowo, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Marzy Ci się piękny ogród, w którym będzie można wypoczywać z prawdziwą przyjemnością? Nie znasz się na roślinach i nie wiesz jakie rośliny będą dobrze rosły w Twoim ogrodzie? Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci stworzyć ogród na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Proponujemy kompleksowe projektowanie ogrodów, od wstępnej koncepcji aranżacji przestrzeni wokół domu, aż do posadzenia wszystkich uwzględnionych w projekcie roślin. Zlecając nam projekt ogrodu oszczędzasz czas i pieniądze. Zakładanie ogrodu to kosztowna inwestycja i nie ma w niej miejsca na pomyłki, takie jak źle wybrane rośliny czy układ ogrodu niedostosowany do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Pomoc fachowców pozwala uniknąć tych błędów i cieszyć się pięknem roślinności za oknem.

Prace na projektem ogrodu zaczynamy oczywiście od rozmowy i spotkania w miejscu inwestycji, by zapoznać się ze specyfiką terenu. Omawiamy oczekiwania i potrzeby, a następnie oceniamy możliwości realizacji, które mogą wpłynąć na wybór roślin i ostateczną formę projektu. Na tej podstawie tworzymy wstępną koncepcję, która po akceptacji zamienia się w szczegółowy projekt ogrodu.

Przy projektowaniu ogrodów zawsze uwzględniamy Twoje potrzeby i gusty. Możemy wykonać projekt ogrodu japońskiego, angielskiego czy amerykańskiego. Przy wyborze roślin kierujemy się również Twoimi preferencjami dotyczącymi utrzymania ogrodu. Jeśli masz mało czasu, to w projekcie ogrodu uwzględniamy rośliny wymagające niewiele pracy, które będą wyglądać dobrze nawet wtedy, gdy zostaną zostawione same sobie. To pewnego rodzaju sztuka połączona z wiedzą i doświadczeniem. Mamy to wszystko, dlatego projektowanie ogrodów warto zlecić nam – fachowcom i pasjonatom. Jeśli chcesz stworzyć ogród idealny, to skontaktuj się z nami już dziś!