EMK Garden

Zakładanie trawników dla klientów Trójmiasto, Żukowa i okolic

Znasz to powiedzenie, że z drugiej strony drogi trawa jest zawsze bardziej zielona? Dzięki nam to właśnie Twój sąsiad będzie tak mówił, a Ty już zawsze będziesz cieszył się przepięknym zielonym trawnikiem wokół swojego domu.

Proponujemy kompleksowe zakładanie trawników, począwszy od robót ziemnych, a skończywszy na pielęgnacji trawnika w trakcie wzrostu trawy. Przygotowujemy grunt, jeśli trzeba nawozimy odpowiednią ziemię, wyrównujemy podłoże oraz wysiewamy nasiona odpowiednio je przy tym ugniatając. Potem musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż wymarzony trawnik urośnie.

Nie masz tyle cierpliwości i chcesz by Twój ogród zazielenił się w szybszym tempie? Proponujemy trawę z rolki. Dzięki takim możliwościom zakładanie trawników nigdy nie było tak szybkie i efektowne. W ciągu kilku godzin lub dni (w zależności od obszaru), teren po budowie może zamienić się w idealnie zielony trawnik. Oczywiście i tym razem możemy pomóc Ci go założyć, dzięki czemu nie będziesz musiał brać udziału w pracach ziemnych. Zajmiemy się tym od A do Z, a Ty będziesz mógł podziwiać doskonałe efekty naszych działań.

Masz już trawnik, ale zupełnie nie wygląda on jak trawnik Twoich marzeń? Tym razem również możemy Ci pomóc, bo proponujemy również usługi renowacji trawnika. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie zakładanie trawników od początku mija się z celem, a odpowiednio dobrane prace renowacyjne pozwolą zamienić dziurawy i nieładny trawnik w równą i zieloną połać, która będzie zachwycać.

Nie czekaj, aż sąsiad skorzysta z naszych usług ? Bądź pierwszy, zleć nam założenie trawnika i spełnij swoje marzenia. Skontaktuj się z nami już dziś!