EMK Garden

Ogrody przydomowe Żukowo, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Mieszkasz w Trójmieście i marzysz o pięknym ogrodzie? Możemy Ci pomóc, bo projektowanie ogrodów to nasza pasja i praca. Dzięki nam Twoja przestrzeń wokół domu może zmienić się nie do poznania, a Ty w końcu z radością będziesz spoglądał na swój ogród.

Realizujemy projekty kompleksowo. Od wstępnej koncepcji zagospodarowania terenu wokół Twojego domu, opartej na rozpoznaniu potrzeb właścicieli i warunków na działce, poprzez przygotowanie projektu, aż do jego realizacji.

Tworzymy ogrody nowoczesne, klasyczne, japońskie, angielskie, miejskie i wiejskie. Za każdym razem dokładnie rozmawiamy ze zleceniodawcą, by stworzyć ogród szyty na miarę. Doradzamy rozwiązania, które pomogą podkreślić, to co warto uwypuklenia i ukryć to, czym nie warto się afiszować. Zwracamy również baczną uwagę na otoczenie czyli styl, w jakim zbudowany jest dom. Dobrze zaprojektowane ogrody harmonizują z otoczeniem tworząc przestrzeń spójną i przyjazną użytkownikom.

Przy projektowaniu ogrodów bierzemy również pod uwagę oczekiwania i możliwości właściciela związane z późniejszym utrzymaniem ogrodu. Choć my kochamy zajmować się roślinami i troska o rośliny nas niezmiernie cieszy, to wiemy, że nie wszyscy to lubią. To właśnie z myślą o nich wybieramy rośliny, które tworzą niewymagające wielkich nakładów pracy przy pielęgnacji, ogrody.

Gdańsk, Sopot lub Gdynia, to obszar naszego działania. Jeśli Ty również jesteś z Trójmiasta, to zadzwoń do nas już dziś i powiedz nam, jaki ogród możemy dla Ciebie zaprojektować.